Zapraszamy rodziców do dzielenia się swoja wiedzą i umiejętnościami

Katarzyna Rohoza

Bo ja tańczyć chcę…:)

03 listopada 2015r. „ Biedronki” uczestniczyły w zajęciach gimnastyczno-tanecznych prowadzonych przez Panią Beatę Broniek. Dzieci z dużym zaangażowaniem i radością wykonywały często dość  skomplikowane figury. Wykazywały się dużą pomysłowością w realizacji własnych układów.  Ponieważ zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, przewidujemy  w najbliższym czasie ich kontynuację.

Zdjęcia tu


 

Mali chemicy…:)

4 listopada 2015r. dzieci z grupy IV,  uczestniczyły w zajęciach badawczych prowadzonych przez Panią Joannę Kurowską.  Wykonywały  eksperymenty oraz  oglądały bardzo ciekawą  prezentację multimedialną. Dowiedziały się między innymi , co to jest ekosystem (mikroorganizmów, arktyczny, pustynny, leśny) oraz jakie są jego elementy (biotop, biocenoza).  Dzieci  miały okazje przekonać się jak za pomocą drożdży, cukru i wody napompować balon.  Na zakończenie zajęć,  każda z Biedronek przygotowała swoja fasolkę     ( na gazie zwilżonej wodą) celem obserwowania procesu jej wzrostu. Bardzo dziękujemy Pani Asi za wiedzę przekazaną w tak ciekawy sposób. Warto dodać, że było to kolejne z zajęć realizowanych w cyklu rocznym.

zdjęcia tu