,,Uroczystość Otwarcia Ogrodu i Piknik Rodzinny”

Katarzyna Rohoza

1

Pejzaż ogrodu oczami Leona i jego taty – plener malarski 10.05.2018 r.

28 maja w naszym Przedszkolu odbyło się

UroczysteOtwarcie Ogrodu Przedszkolnego

Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor, Wanda Koter.

Swoją obecnością zaszczycili nas:

Krzysztof Czubaszek                      Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

Miłosz Sałagan                                Zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

Michał Sas                                       Radny Śródmieście m. st. Warszawy

Paweł Martofel                                Radny Śródmieście m. st. Warszawy

Barbara Czekańska                         Dyrektor Przedszkola nr 14

Barbara Strąk                                    Dyrektor Przedszkola nr 44

Ewa Bielińska                                   Prezes Oddziału ZNP Warszawa Śródmieście

Hanna Lewandowska                     Wiceprezes Oddziału ZNP Warszawa Śródmieście

Bogusz Niewiadomski                     Dyrektor Pionu Regionalnej Sieci Sprzedaży Credit Agricole Bank

Katarzyna Arabudzka                      Artysta Plastyk

Ewa Potapow                                     Architekt Krajobrazu

Bohaterami tego szczególnego dnia były nasze Przedszkolaki, które swoimi występami rozgrzały atmosferę i zebrały gromkie brawa.

Naszych Przedszkolaków odwiedził Klaun Kluseczka, któremu pomagali zarówno Przedszkolaki jak i wybrani goście. Radości było co niemiara.

Po występach dzieci miało miejsce Uroczyste Przecięcie Wstęgi, którego dokonali Pan Burmistrz Krzysztof Czubaszek z Zuzią i Felkiem, po czym Nasi Szanowni Goście zostali zaproszenie do ogrodu i rozpoczęliśmy drugą, nie mniej ważną część naszej Uroczystości.

Serdeczne dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tej niezapomnianej uroczystości.

Dzięki pomocy i zaangażowaniu Rodziców w naszym ogrodzie pojawiło się mnóstwo kwiatów i pięknych dekoracji oraz niespodzianki dla dzieci i pyszne wypieki.

Gorącą atmosferę ochłodziły lody sponsorowane przez firmę

2

Bank Credit Agricole był partnerem naszej Uroczystości, który wspólnie z przedszkolem chce zadbać o zabezpieczenie przyszłości  naszych dzieci i ułatwić im start w dorosłość, wspiera również talenty artystyczne dzieci.

3

Była z nami szkoła językowa Profi –Lingua, która przygotowała warsztaty dla dzieci i fanty na loterię.

4

Jak dbać o zdrowie ząbki najmłodszych mogliśmy dowiedzieć się konsultując się ze specjalistami Kliniki Anam, która jest autorem Programu Edukacyjno-Profilaktycznego “Mleczne -Stałe-Zdrowe”, w ramach którego organizuje warsztaty w warszawskich szkołach i przedszkolach.

65

Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy zadbał, by żaden z gości nie czuł się głodny, zapewniając przepyszne kiełbaski z grilla.

Pani Katarzyna Arabudzka- artysta plastyk przygotowała z dziećmi i rodzicami wystawę przepięknych pejzaży ogrodu.

Dziękujemy za liczne przybycie. Cieszymy się naszym nowym ogrodem.

2 piłki    1 przecięcie wstęgi     8 piłeczki    6 grupa 2

5 grupa 4    4 budka angielski     6 grupa 2    A_E1A0030