Oddział III

,,Marzycielska Poczta"

29-03-2019
dzieci robią kartki
Dzieci wzięły udział w ogólnopolskiej akcji ,,Marzycielska Poczta” polegającej na wysyłaniu listów, kartek, rysunków do ciężko chorych dzieci. Malowanie (...)

Kosmos - planety i rakiety

28-03-2019
dzieci
Rybki konstruowały i malowały makietę Układu Słonecznego oraz planety (kule styropianowe). Podczas tygodniowego tematu Kosmosu dzieci ozdabiały również rakietę - fotobudkę i (...)

Pies przyjacielem człowieka. Dogoterapia.

21-02-2019
dzieci w kole
Na dzisiejszych zajęciach z dziećmi rozmawialiśmy o zwierzętach domowych, a głównie o psach. Dzieci z pomocą przygotowanych ilustracji i albumów poznały jakie role pe (...)

Warsztat ,,Światło"