Oddział III

Pies przyjacielem człowieka. Dogoterapia.

21-02-2019
dzieci w kole
Na dzisiejszych zajęciach z dziećmi rozmawialiśmy o zwierzętach domowych, a głównie o psach. Dzieci z pomocą przygotowanych ilustracji i albumów poznały jakie role pe (...)

Warsztat ,,Światło"

01-02-2019
odbicia z płyt
Tym razem w ramach programu ,,Drzewo w mieście” realizowanym przez Fundację Szkatułka dzieci wzięły udział w warsztacie ,,Światło”. Podczas warsztatu dzieci dowiedział (...)

Lepienie z plasteliny ,,Bałwankowej rodziny"

01-02-2019
dziewczynki w trakcie pracy
,,Pięknego bałwana ulepiły dzieci, Ma czarne guziki i biały żakiecik. W ręku trzyma miotłę, garnek ma na głowie. Może nam zimową bajeczkę opowie?” Z. Wroński    (...)

Warsztat ,,Trzy sztuki"

24-01-2019
labirynt
W ramach programu ,,Drzewo w mieście” realizowanym rzez Fundację Szkatułka dzieci wzięły udział w warsztacie ,,Trzy sztuki”. Podczas warsztatu dzieci poznały ciekawe b (...)

Warsztaty świąteczne

Dzieci gotowe do występu
17 grudnia w naszym oddziale odbyły się warsztaty świąteczne. Spotkanie rozpoczęliśmy od inscenizacji Jasełek, następnie wszyscy przeszliśmy do sali na warsztaty plastyczne. W tym (...)

Spotkanie muzyczne w bibliotece

Pani prezentuje cymbały
11 grudnia wybraliśmy się wspólnie z Krasnalami do pobliskiej Biblioteki Publicznej na zajęcia muzyczne. Podczas spotkania dzieci poznały ciekawe instrumenty tj. cymbały, li (...)

Spotkanie z trenerami z KS Polonia

Trenerzy omawiają zasady zabawy
W grudniu odwiedzili nasz oddział trenerzy ze szkółki piłkarskiej KS Polonia. Podczas zajęć dzieci biegały, bawiły się i strzelały gole. Zajęcia bardzo nam się podobały.&nbs (...)

Spotkanie z Mikołajem

Śnieżynki witają dzieci
6 grudnia w "Mikołajki"  nasze przedszkole odwiedził Mikołaj. Spotkanie przebiegło w radosnej  atmosferze, a prezenty sprawiły dzieciom wielką przyjemność.

Warsztaty "Trzy sztuki"

29-11-2018
Prowadzący warsztaty
Podczas ostatnich warsztatów z cyklu "Trzy Sztuki" dzieci poznały dzieła malarskie przedstawiające zwierzęta.Mogły zobaczyć m.in. zdjęcia przedstawiające prehistoryczne malu (...)