Przedszkole nr 11 w Warszawie

Oddział III

,,Marzycielska Poczta"

29-03-2019
dzieci robią kartki
Dzieci wzięły udział w ogólnopolskiej akcji ,,Marzycielska Poczta” polegającej na wysyłaniu listów, kartek, rysunków do ciężko chorych dzieci. Malowanie (...)

Kosmos - planety i rakiety

28-03-2019
dzieci
Rybki konstruowały i malowały makietę Układu Słonecznego oraz planety (kule styropianowe). Podczas tygodniowego tematu Kosmosu dzieci ozdabiały również rakietę - fotobudkę i (...)

Pies przyjacielem człowieka. Dogoterapia.

21-02-2019
dzieci w kole
Na dzisiejszych zajęciach z dziećmi rozmawialiśmy o zwierzętach domowych, a głównie o psach. Dzieci z pomocą przygotowanych ilustracji i albumów poznały jakie role pe (...)

Warsztat ,,Światło"

01-02-2019
odbicia z płyt
Tym razem w ramach programu ,,Drzewo w mieście” realizowanym przez Fundację Szkatułka dzieci wzięły udział w warsztacie ,,Światło”. Podczas warsztatu dzieci dowiedział (...)

Lepienie z plasteliny ,,Bałwankowej rodziny"

01-02-2019
dziewczynki w trakcie pracy
,,Pięknego bałwana ulepiły dzieci, Ma czarne guziki i biały żakiecik. W ręku trzyma miotłę, garnek ma na głowie. Może nam zimową bajeczkę opowie?” Z. Wroński    (...)

Warsztat ,,Trzy sztuki"

24-01-2019
labirynt
W ramach programu ,,Drzewo w mieście” realizowanym rzez Fundację Szkatułka dzieci wzięły udział w warsztacie ,,Trzy sztuki”. Podczas warsztatu dzieci poznały ciekawe b (...)

Warsztaty świąteczne

09-01-2019
Dzieci gotowe do występu
17 grudnia w naszym oddziale odbyły się warsztaty świąteczne. Spotkanie rozpoczęliśmy od inscenizacji Jasełek, następnie wszyscy przeszliśmy do sali na warsztaty plastyczne. W tym (...)

Spotkanie muzyczne w bibliotece

09-01-2019
Pani prezentuje cymbały
11 grudnia wybraliśmy się wspólnie z Krasnalami do pobliskiej Biblioteki Publicznej na zajęcia muzyczne. Podczas spotkania dzieci poznały ciekawe instrumenty tj. cymbały, li (...)

Spotkanie z trenerami z KS Polonia

09-01-2019
Trenerzy omawiają zasady zabawy
W grudniu odwiedzili nasz oddział trenerzy ze szkółki piłkarskiej KS Polonia. Podczas zajęć dzieci biegały, bawiły się i strzelały gole. Zajęcia bardzo nam się podobały.&nbs (...)