Uczymy dzieci pomagać innym.

Kadra pedagogiczna wraz z dziećmi postanowiła pomóc zwierzętom ze Schroniska ,,Na Paluchu”. Okres zimy jest szczególnie trudnym czasem w schronisku, dlatego prosimy
o wsparcie oraz cieszymy się, że chętnie przekazują Państwo potrzebne zwierzętom rzeczy. Akcja potrwa do 13 listopada.

Zachęcamy Państwa do pomagania! :)

23192580_1521005044625976_621408419_n

Drodzy Rodzice, zakończyliśmy zbieranie darów dla zwierzaków ze Schroniska “Na Paluchu”. Pokazaliście Państwo, że los bezdomnych
zwierząt nie jest Wam obojętny. Codziennie uczymy nasze przedszkolaki, że warto pomagać. Dziękujemy serdecznie za wszystkie przyniesione dary. Wiedzieliśmy, że możemy liczyć na Was liczyć.  Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pana Pawła, taty Julka z IV grupy, który poświecił swój czas i zawiózł zebrane rzeczy do schroniska.

Serdecznie dziękujemy