Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podziękowania

28 maja 20218 r w naszym Przedszkolu odbyło się Uroczyste Otwarcie Ogrodu Przedszkolnego 

Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor, Wanda Koter. 

Swoja obecnością zaszczycili nas:

 • Krzysztof Czubaszek - Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, 
 • Miłosz Sałagan - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy,
 • Michał Sas - Radny Śródmieście m. st. Warszawy,
 • Paweł Martofel - Radny Śródmieście m. st. Warszawy,
 • Barbara Czekańska - Dyrektor Przedszkola nr 14, 
 • Barbara Strąk - Dyrektor Przedszkola nr 44,
 • Ewa Bielińska - Prezes Oddziału ZNP Warszawa Śródmieście,
 • Hanna Lewandowska- Wiceprezes Oddziału ZNP Warszawa Śródmieście,
 • Bogusz Niewiadomski - Dyrektor Pionu Regionalnej Sieci Sprzedaży Credit Agricole Bank,
 • Katarzyna Arabudzka - Artysta Plastyk,
 • Ewa Potapow - Architekt Krajobrazu.

Bohaterami tego szczególnego dnia były nasze Przedszkolaki, które swoimi występami rozgrzały atmosferę i zebrały gromkie brawa.  

Naszych Przedszkolaków odwiedził Klaun Kluseczka, któremu pomagali zarówno Przedszkolaki jak i wybrani goście. Radości było co niemiara. 

Po występach dzieci miało miejsce Uroczyste Przecięcie Wstęgi, którego dokonali Pan Burmistrz Krzysztof Czubaszek z Zuzią i Felkiem, po czym Nasi Szanowni Goście zostali zaproszenie do ogrodu i rozpoczęliśmy drugą, nie mniej ważną część naszej Uroczystości. 

Serdeczne dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tej niezapomnianej uroczystości. 

Dzięki pomocy i zaangażowaniu Rodziców w naszym ogrodzie pojawiło się mnóstwo kwiatów i pięknych dekoracji oraz niespodzianki dla dzieci i pyszne wypieki. 

Gorącą atmosferę ochłodziły lody sponsorowane przez firmę Bank Credit Agricole był partnerem naszej Uroczystości, który wspólnie z przedszkolem chce zadbać o zabezpieczenie przyszłości  naszych dzieci i ułatwić im start w dorosłość, wspiera również talenty artystyczne dzieci.

Była z nami szkoła językowa Profi –Lingua, która przygotowała warsztaty dla dzieci i fanty na loterię.

Jak dbać o zdrowie ząbki najmłodszych mogliśmy dowiedzieć się konsultując się ze specjalistami Kliniki Anam, która jest autorem Programu Edukacyjno-Profilaktycznego "Mleczne -Stałe-Zdrowe", w ramach którego organizuje warsztaty w warszawskich szkołach i przedszkolach.

Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy zadbał, by żaden z gości nie czuł się głodny, zapewniając przepyszne kiełbaski z grilla.  

Pani Katarzyna Arabudzka- artysta plastyk przygotowała z dziećmi i rodzicami wystawę przepięknych pejzaży ogrodu. 

Dziękujemy za liczne przybycie. Cieszymy się naszym nowym ogrodem.