Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rozkład dnia

 • 7:00 - 8:15 Schodzenie się dzieci do przedszkola. Własna aktywność dzieci. Zajęcia i zabawy wspierające rozwój dziecka, zabawy integrujące grupę. Ćwiczenia indywidualne dostosowane do możliwości i potrzeb dzieci.
 • 8:15 - 8:30 Zajęcia porządkowe, zabawy ruchowe i ćwiczenia poranne.
 • 8:30 - 9:00 Śniadanie.
 • 9:00 - 10:30 Tworzenie sytuacji edukacyjnych w ramach realizacji zadań dydaktyczno - wychowawczych w grupach Tworzenie sytuacji edukacyjnych w ramach realizacji zadań dydaktyczno - wychowawczych w grupach i małych zespołach. Rozwijanie twórczej aktywność dzieci.
 • 10:30 - 11:30 Spacery, gry i zabawy w ogrodzie przedszkolnym lub w sali, zabawy ruchowe. Inspirowanie aktywnej postawy dzieci wobec środowiska w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Obserwowanie, odkrywanie, eksperymentowanie, badanie zjawisk przyrody.
 • 11:30 - 12:00 Zajęcia porządkowe, higieniczne, przygotowanie do drugiego śniadania.
 • 12:00 - 12:30 Obiad.
 • 12:30 - 14:30 Odpoczynek (w młodszych grupach leżakowanie). Rozwijanie zainteresowań i uzdolnień dzieci, utrwalanie poznanych wierszy, piosenek. Słuchanie opowiadań nauczyciela na podstawie literatury dziecięcej.  Zabawy dowolne w sali lub w ogrodzie przedszkolnym (grupy starsze).
 • 13:00 - 16:00 Organizowanie zajęć dodatkowych prowadzonych przez specjalistów zgodnie z zainteresowaniami i potrzebami dzieci.
 • 14:30 - 15:00  Podwieczorek.
 • 15:00 - 17:30 Ćwiczenia indywidualne dostosowane do możliwości i potrzeb dzieci. Zabawy dowolne w sali lub w ogrodzie przedszkolnym.