Przedszkole nr 11 w Warszawie

Oddział II

"Legendy Polski"- Morąg

07-03-2019
miniaturka legendy-polski1
To już ostatni tydzień naszego projektu eTwinning. Tym razem dzieci poznały legendę o Kłobuku, którą zaproponowały nam przedszkolaki z Morąga. Dzieci obejrzały legendę w tea (...)

Program "Kolorowe zmysły"

07-03-2019
dziewczynki bawią się cieczą
W ramach realizowanego w oddziale II programu "Kolorowe zmysły"- zabawy sensoryczno- plastyczne, dzieci miały okazję bawić się cieczą nieniutonowską. Do świetnej zabawy wystarczy s (...)

"Legendy Polski"

25-02-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
W oddziale II realizujemy projekt eTwinning pt."Legendy Polski" (więcej na ten temat w zakładce projekty międzynarodowe).Do realizacji dołączyli również chętni rodzice, kt&o (...)

Program "Drzewo w mieście"

08-02-2019
zakręcanie dziecka w folię-imitacja kokonu motyla
Zajęcia przyrodnicze organizowane przez fundację "Szkatułka" zawsze są dla dzieci ciekawym doświadczeniem.

Dbamy o ptaki zimą

16-01-2019
dzieci w sali
W czasie mrozu ptaki mają trudność ze zdobyciem pożywienia, dlatego krasnale postanowiły im pomóc. Dzieci wykonały smakowite pełnoziarniste ciasteczka. 

Masa solna

16-01-2019
dzieci w sali
W ramach programu "Kolorowe zmysły- zabawy sensoryczne"  krasnale bawiły się masą solną. 

Prace świąteczne

31-12-2018
dzieci siedzą przy stole i kleją
Nasze przygotowania do świąt to nie tylko wspaniały występ i warsztaty dla rodziców, ale też prace plastyczne. Dzieci wykonały choinki z płatków osikowych i kolorowe (...)

Przedszkole strzela gole

31-12-2018
Dzieci siedzą na podłodze
To już nasze kolejne spotkanie z klubem sportowym Polonia. Przedszkolaki przypomniały sobie zasady gry w piłkę nożną, miały też okazję postrzelać gole, co sprawiło im dużo radości. (...)

Deszczowa pogoda

31-10-2018
Dzieci oglądają obrazki
Pada deszczyk,kap, kap, kap.Pada deszczyk,chlap, chlap, chlap. Deszczowa pogoda za oknem skłoniła nas do zabaw logorytmicznych. Ćwiczyliśmy naszą buzie przy wesołej muzyce. ms (...)

Zdrowy uśmiech od dziś

29-10-2018
Dzieci na materacach
Nasze przedszkole odwiedziła fundacja Wiewiórki Julii. Dzieci przypomniały sobie dlaczego należy myć zęby, ile właściwie maja ich w buzi i dlaczego dbanie o nie jest tak waż (...)