Oddział II

"Legendy Polski"- Morąg

07-03-2019
miniaturka legendy-polski1
To już ostatni tydzień naszego projektu eTwinning. Tym razem dzieci poznały legendę o Kłobuku, którą zaproponowały nam przedszkolaki z Morąga. Dzieci obejrzały legendę w tea (...)

Program "Kolorowe zmysły"

07-03-2019
dziewczynki bawią się cieczą
W ramach realizowanego w oddziale II programu "Kolorowe zmysły"- zabawy sensoryczno- plastyczne, dzieci miały okazję bawić się cieczą nieniutonowską. Do świetnej zabawy wystarczy s (...)

"Legendy Polski"

25-02-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
W oddziale II realizujemy projekt eTwinning pt."Legendy Polski" (więcej na ten temat w zakładce projekty międzynarodowe).Do realizacji dołączyli również chętni rodzice, kt&o (...)

Program "Drzewo w mieście"

08-02-2019
zakręcanie dziecka w folię-imitacja kokonu motyla
Zajęcia przyrodnicze organizowane przez fundację "Szkatułka" zawsze są dla dzieci ciekawym doświadczeniem.

Dbamy o ptaki zimą

16-01-2019
dzieci w sali

Masa solna

16-01-2019
dzieci w sali
W ramach programu "Kolorowe zmysły- zabawy sensoryczne"  krasnale bawiły się masą solną.

Prace świąteczne

31-12-2018
dzieci siedzą przy stole i kleją
Nasze przygotowania do świąt to nie tylko wspaniały występ i warsztaty dla rodziców, ale też prace plastyczne. Dzieci wykonały choinki z płatków osikowych i kolorowe (...)