KONKURS- Dzień logopedy

13-03-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Zapraszamy Rodziców z Dziećmi do udziałuw konkursie logopedyczno-plastycznym   pod tytułem: „Języczek pętliczek”   - czyli Śmieszne wierszyki, kt (...)

Dzień logopedy- 6 marca

13-03-2019
dzieci na dywanie
6 marca obchodziliśmy Europejski Dzień Logopedy. Z tej okazji w naszym przedszkolu przez cały dzień rodzice, opiekunowie mogli wziąć udział w otwartych zajęciach logorytmicznych i (...)

Święta Bożego Narodzenia

05-02-2019
Jasełka
Bardzo interesujące przedstawienie, przybliżające tematykę Świąt  Bożego Narodzenia. Przedstawienie realizowane za pomocą tekstu oraz kolęd i pastorałek. Po przedstawieniu rod (...)

16-01-2019
zaproszenie
Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków na uroczystość z okazji ich święta.

Spektakl muzyczno-ruchowy

31-12-2018
Dzieci słuchają piosenki
Legendy o Warsie i Sawie, Złotej kaczce i Bazyliszku zawitały do naszego przedszkola. Dzieci miały wspaniałą okazję przypomnieć sobie legendy warszawskie śpiewając i tańcząc wsp&oa (...)

Przedstawienie "Przygody Technoludka"

29-11-2018
Sowa
29 listopada przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt. "Przygody Technoludka". Bohaterką przedstawienia była dziewczynka uzależniona od tableta, która pewneg (...)

Najpiękniejsze zakątki dzielnicy Śródmieście

27-11-2018
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Konkurs "Najpiękniejsze zakątki dzielnicy Śródmieście" został zorganizowany przez Przedszkole nr 11 dla uczczenia stulecia odzyskania niepodległości. Celem konkursu, kt&oacu (...)

Papugi

22-11-2018
Dzieci słuchają opowieści o papugach
Nasze przedszkole odwiedziły prawdziwe papugi. Ptaki okazały się przesympatyczne, a ich kolory zachwyciły przedszkolaków.

Wyjście do Biblioteki Publicznej

21-11-2018
Dzieci w bibliotece
21 listopada 2018 roku dzieci z oddziałów III i IV odwiedziły pobliską Bibliotekę Publiczną. Pani prowadząca opowiedziała przedszkolakom o tym czego nie należy robić z (...)