Projekt" Muranoteka"

09-08-2019
dzieci oglądają fotografie
Projekt Muranoteka realizowany przez Stacja Muranów. Pani Martyna Studzińska i wolontariuszka Ania zabrały dzieci w fantastyczny świat starych fotografii. Dzieci miały okaz (...)

Stowarzyszenie "Rozwiń się"

09-08-2019
dzieci bawią się klockami
W wakacje czas mija nam na świetnych zabawach oraz warsztatach organizowanych w przedszkolu. Tym razem odwiedziły nas Panie ze Stowarzyszenia " Rozwiń się". Edukacja, Kultura i Spo (...)

Święto Rodziny

07-06-2019
Święto Rodziny
Relacja fotograficzna z imprezy "Święto Rodziny", która odbyła się 24 maja. Dzieci przygotowały upominki dla swoich bliskich. Uściskom i zabawom nie było końca... Po wy (...)

Dzień dziecka 2019

01-06-2019
miniaturka dzie-dziecka-2019
Dzień dziecka w naszym przedszkolu jest zawsze bardzo radosnym wydarzeniem. W tym roku najpierw zabawy poprowadził uwielbiany przez dzieci Pan Paweł, który prowadzi u nas za (...)

Pierwszy dzień wiosny

02-04-2019
spacer dzieci
Kolejny raz wspólnie świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Wydarzenie co roku wywołuje wiele emocji u naszych przedszkolaków. Tym razem wybraliśmy się na spacer ulicam (...)

Gorączka Złota 2019

29-03-2019
PCK
Nasze przedszkole bierze udział w siódmej edycji akcji ogólnopolskiej kampanii „Gorączka Złota PCK 2019”. Akcja trwa do 24.05.2019 roku.&nb (...)

Teatrzyk ,,Cesarski słowik"

28-03-2019
teatrzyk
Nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć przedstawienie w wykonaniu profesjonalnych aktorów scen warszawskich. Głównym bohaterem był cesarz z Chin, który opow (...)

KONKURS- Dzień logopedy

13-03-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Zapraszamy Rodziców z Dziećmi do udziałuw konkursie logopedyczno-plastycznym   pod tytułem: „Języczek pętliczek”   - czyli Śmieszne wierszyki, kt (...)

Dzień logopedy- 6 marca

13-03-2019
dzieci na dywanie
6 marca obchodziliśmy Europejski Dzień Logopedy. Z tej okazji w naszym przedszkolu przez cały dzień rodzice, opiekunowie mogli wziąć udział w otwartych zajęciach logorytmicznych i (...)