Oddział I

Rozmawiamy o emocjach Erasmus+

02-02-2020
W ostatnim tygodniu stycznia rozpoczęliśmy realizację trzytygodniowego bloku tematycznego "Koło emocji". Realizowanego w ramach projektu Erasmus + i współfinansowanego ze śr (...)

Cyrk Einsteina

27-01-2020
Dzieci sprawdzają, jak działa pipetka.
27-go stycznia, kolejny raz odwiedził nas niesamowity gość. Animator w przystępny i zabawny sposób wprowadza dzieci w świat nauki. Dzisiejszy temat spotkania "Eksperymenty (...)

Pieczenie pierników

07-12-2019
Przybory do wałkowania i foremki do ciastek.
Z okazji zbliżającego się spotkania świątecznego z rodzicami, dzieci samodzielnie przygotowywały dla gości poczęstunek. Pierniczki najbardziej kojarzą się nam ze Świętami Bożego (...)

"Nasze podwórko"

27-11-2019
Aktorka wprowadza dzieci w historię.
26 listopada w przedszkolu gościliśmy aktorów z przedstawieniem kukiełkowym pt. "Nasze podwórko". Bohaterami historii jest trójka przyjaciół, któ (...)

Warsztat pt.

08-11-2019
Dzieci słuchające opowiadania.
Za nami kolejne spotkanie w ramach programu "Drzewo w mieście", realizowanego przez Fundację Szkatułka. Na zajęciach z panią Gabrysią, Misie dowiedziały się m.in.: kiedy i czym nal (...)

"Jesienny oberek na sto lusterek"

01-11-2019
Prezentacja klarnetu.
25 października 2019 r. w naszym przedszkolu gościliśmy zespół Bella Musica z koncertem pt. "Jesienny oberek na sto lusterek". Główna bohaterka spotkania- Piosenka, (...)

Warsztaty teatralne

01-11-2019
Prezentacja pacynki na rękę.
Misie 15, 22 i 29 października 2019 r. uczestniczyły w warsztatach teatralnych. Dzieci podczas spotkań z panią Iwoną dowiedziały się m.in: jak operować pacynkami i jak wygląda tea (...)

23-10-2019
Dzieci na dywanie.
W piątek 18 października odbyły się warsztaty pt."Wędrówki ptaków. Sen zimowy". Zajęcia prowadzone są w ramach programu "Drzewo w mieście- III edycja" realizowanego (...)

Witamy w grupie Misie.

06-10-2019
Dzieci bawią się przy stoliku.
Halo, halo tu Misie! Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu.  Bardzo ciekawe świata z nas dzieciaki. Zainteresowane wszystkim, co się wokół dzieje. Lubimy spędzać cz (...)