Oddział IV

Robotyka

13-10-2019
programowanie
Rybki uczestniczą w zajęciach z podstaw programowania i robotyki organizowanych przez Fundację Nowoczesnej Edukacji. Projekt przewiduje przeprowadzenie 12 zajęć (60 minut) raz w ty (...)

Logo Projektu FEEL

12-10-2019
dzieci malują
W ramach projektu Erasmus+ ,,Friendly European Experimental Learning FEEL" w Przedszkolu nr 11 zorganizowaliśmy konkurs na logo naszego projektu. Każda grupa wraz z nauczycielami p (...)

Międzynarodowy Dzień Kropki

18-09-2019
dzieci oglądają film
Rybki poznały historię powstania Dnia Kropki poprzez obejrzenie filmiku o historii Vashti na tablicy interaktywnej. Filmik był wprowadzeniem do rozmowy o talentach dzieci. W trakci (...)

,,Marzycielska Poczta"

29-03-2019
dzieci robią kartki
Dzieci wzięły udział w ogólnopolskiej akcji ,,Marzycielska Poczta” polegającej na wysyłaniu listów, kartek, rysunków do ciężko chorych dzieci. Malowanie (...)

Kosmos - planety i rakiety

28-03-2019
dzieci
Rybki konstruowały i malowały makietę Układu Słonecznego oraz planety (kule styropianowe). Podczas tygodniowego tematu Kosmosu dzieci ozdabiały również rakietę - fotobudkę i (...)

Pies przyjacielem człowieka. Dogoterapia.

21-02-2019
dzieci w kole
Na dzisiejszych zajęciach z dziećmi rozmawialiśmy o zwierzętach domowych, a głównie o psach. Dzieci z pomocą przygotowanych ilustracji i albumów poznały jakie role pe (...)

Warsztat ,,Światło"