Oddział III

Realizacja projektu Erasmus +

11-02-2020
dzieci przekazują motylka
W czasie ostatnich trzech tygodni realizowaliśmy projekt Erasmus +, którego tematem było "Koło emocji". W grupie przeprowadziliśmy zabawy, które miały na celu pokazan (...)

"Kartka dla Rodaka"

19-11-2019
Wykonanie kartek świątecznych
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, jest to czas kiedy szczególnie myślimy o naszych Rodakach mieszkających poza granicami kraju. Postanowiliśmy zrobić dla nich kartki św (...)

Kącik przyrodniczy

19-11-2019
dzieci podczas przesadzania kwiatka
Nasza sala przedszkolna jest kolorowa, udekorowana pracami dziecięcymi, posiadamy też piękny kącik przyrodniczy. Niektóre z naszych kwiatków potrzebowały zabieg&oacut (...)

Szkatułka

24-10-2019
pokaz zwrostu fasoli
Zajęcia prowadzone w ramach programu "Drzewo w mieście- III edycja" realizowanego przez Fundację Szkatułka. Tym razem wraz z Panią Olgą rozmawialiśmy o glebie, skałach i minerałach (...)

24-10-2019
zabawy dzieci z trenerem piłki nożnej
W naszym przedszkolu gościliśmy trenera z klubu sportowego Polonia. Dziękujemy za fantastyczną dawkę sportowych emocji.

Międzynarodowy Dzień Pokoju

10-10-2019
praca plastyczna
Obchody Międzynarodowego Dnia Pokoju idealnie wpisują się w cele naszego projektu edukacyjnego Erasmus + w ramach funduszy europejskich „Partnerstwa strategiczne - wspó (...)

Kalendarz urodzin

10-10-2019
dzieci na dywanie
Początek roku szkolnego to wspaniała okazja do przypomnienia nazw miesięcy. A jak można zrobić to bardzo przyjemnie dla dzieci? Przypomnieliśmy sobie kiedy mamy urodziny! Okazał (...)

Wycieczka do teatru

01-06-2019
miniaturka wycieczka-do-teatru
Wyjście do sali teatralnej w kinie Elektronik. Byliśmy na spektaklu pt." Kubuś Puchatek".