Oddział III

Międzynarodowy Dzień Pokoju

10-10-2019
praca plastyczna
Obchody Międzynarodowego Dnia Pokoju idealnie wpisują się w cele naszego projektu edukacyjnego Erasmus + w ramach funduszy europejskich „Partnerstwa strategiczne - wspó (...)

Kalendarz urodzin

10-10-2019
dzieci na dywanie
Początek roku szkolnego to wspaniała okazja do przypomnienia nazw miesięcy. A jak można zrobić to bardzo przyjemnie dla dzieci? Przypomnieliśmy sobie kiedy mamy urodziny! Okazał (...)

Wycieczka do teatru

miniaturka wycieczka-do-teatru
Wyjście do sali teatralnej w kinie Elektronik. Byliśmy na spektaklu pt." Kubuś Puchatek".

collage

01-06-2019
Praca plastyczna pt."Człowiek". Dziękujemy rodzicom, którzy przynieśli nam gazety :)

zabawa plastyczna

miniaturka zabawa-plastyczna
Tym razem dzieci podczas zajęć plastycznych narysowały czarno-białe zwierzęta używając pasteli.

Zabawy swobodne

02-04-2019
wycinanie
Czas zabaw swobodnych w przedszkolu jest bardzo ważny. Dzieci uczą się same organizować sobie zajęcia, wybierają swoje ulubione rzeczy, ćwiczą umiejętność współpracy, funkcj (...)

"Legendy Polski"- Morąg

07-03-2019
miniaturka legendy-polski1
To już ostatni tydzień naszego projektu eTwinning. Tym razem dzieci poznały legendę o Kłobuku, którą zaproponowały nam przedszkolaki z Morąga. Dzieci obejrzały legendę w tea (...)

Program "Kolorowe zmysły"

07-03-2019
dziewczynki bawią się cieczą
W ramach realizowanego w oddziale II programu "Kolorowe zmysły"- zabawy sensoryczno- plastyczne, dzieci miały okazję bawić się cieczą nieniutonowską. Do świetnej zabawy wystarczy s (...)

"Legendy Polski"

25-02-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
W oddziale II realizujemy projekt eTwinning pt."Legendy Polski" (więcej na ten temat w zakładce projekty międzynarodowe).Do realizacji dołączyli również chętni rodzice, kt&o (...)

Program "Drzewo w mieście"

08-02-2019
zakręcanie dziecka w folię-imitacja kokonu motyla
Zajęcia przyrodnicze organizowane przez fundację "Szkatułka" zawsze są dla dzieci ciekawym doświadczeniem.