Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

FROM SEED TO ATOM-OD NASIONA DO ATOMU

Nasze Przedszkole jest aktywne na platformie E-Twinning. Wraz z partnerami z Turcji, Włoch, Słowacji realizujemy program związany z dziedzictwem narodowym. Oto krótki opis projektu:

 Temat: FROM SEED TO ATOM-OD NASIONA DO ATOMU

Naszym głównym celem w tym projekcie jest pozyskanie uczniów, rodziców, szkół i wszystkich zainteresowanych stron, zwłaszcza nauczycieli, aby mogli odkrywać bogactwa kulturowe obszarów, w których żyjemy, począwszy od naszego dziedzictwa kulturowego, które szybko zniszczył konsument, społeczność.

Nasz projekt jest oparty na czterech głównych czynnikach, które możemy podsumować jako program nauczania, nauczyciel, uczeń i szkoła. W procesie kształcenia nauczyciele potrzebują programów edukacyjnych i szkoleniowych zgodnie z aktualnym rozwojem gospodarczym, socjologicznym i technologicznym. Zróżnicowane są oczekiwania przyszłych społeczeństw.

Wiedza i umiejętności, które należy dziś posiadać, uległy zmianie. Badania w zakresie ochrony dziedzictwa kulturowego w wielu krajach rozwiniętych zyskują na znaczeniu. Naszym głównym celem jest dzielenie się dobrymi praktykami na arenie międzynarodowej poprzez realizację tego projektu. Ten projekt pomoże stworzyć środowisko, w którym wszyscy będziemy uczyć się od siebie nawzajem.