Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Informacje na temat organizacji pracy przedszkola w nowym roku szkolnym

Szanowni Rodzice;

Uprzejmie informuję o najważniejszych zasadach pobytu dzieci w przedszkolu od 1 września 2020 roku:

Przedszkole będzie czynne od godziny 7:00 do godz. 17:00- nie jest możliwe wydłużenie czasu pracy przedszkola w tej chwili w związku z trudną sytuacją finansowa miasta spowodowaną epidemią. Czas pracy poszczególnych oddziałów:

oddział I Żabki  godz. 8:30- 15:30,

oddział II Misie godz. 7:00- 17:00, 

oddział III Jaskółki 7:30- 16:30,

 oddział IV Krasnale 8:30- 16:30. 

Wiemy, że dzieci będą musiały spotykać się rano i po południu jeżeli rodzice będą pracować dłużej, co jest dla nas oczywiste. W miarę możliwości prosimy o przyprowadzanie i odbieranie dzieci zgodnie z przydziałem do grup- zależy nam wszystkim by dzieci, jak najmniej się "mieszały".

Dzieci będą przebywać wspólnie:
Żabki i Misie razem 7:00- 8:30,  Jaskółki i Krasnale razem 7:30- 8:30. Od 7:00 do 7:30 wszyscy w oddziale Misiów i tak samo od 16:30 do 17:00.

Ogród będzie podzielony na cztery części, dzieci będą korzystać każdego dnia z innej części. Bardzo zależy nam by rodzice nie wchodzili do przedszkola, dopuszczamy jakieś wyjątki ale dotyczą one przede wszystkim dzieci z oddziału I. Rodzice dzieci z oddziału I wchodzą w maseczkach i starają się nie przedłużać pobytu z dzieckiem, rozumiemy, że to jest trudny czas dla nowych dzieci i  obecność rodziców ma tu ogromne znaczenie. Doświadczenie z pobytu dzieci w czasie wakacji pokazało, że przedszkolaki już chodzące, nawet te młodsze, świetnie radziły sobie w szatni, nie płakały zostawiając rodziców w wiatrołapie lub na zewnątrz.

Wszyscy rodzice podczas kontaktu z pracownikami przedszkola muszą zasłonić nos i usta oraz zdezynfekować ręce przed wejściem do przedszkola.

W przyszłym tygodniu zaprosimy Państwa na zebrania w poszczególnych oddziałach- jutro w czasie zebrania Rady Pedagogicznej ustalimy terminy i wyślemy w tej sprawie e-maila. Sprawy płatności i organizacyjne będą przekazywane najczęściej drogą e-mailową.

Prosimy dzwonić, gdy ktoś ma problem lub wyjątkową sytuację. Będziemy pomagać i wspólnie z Państwem rozwiązywać problemy.