Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Informacje na temat organizacji pracy przedszkola w nowym roku szkolnym

Szanowni Rodzice;

Uprzejmie informuję o najważniejszych zasadach pobytu dzieci w przedszkolu od 1 września 2020 roku:

Przedszkole będzie czynne od godziny 7:00 do godz. 17:00- nie jest możliwe wydłużenie czasu pracy przedszkola w tej chwili w związku z trudną sytuacją finansowa miasta spowodowaną epidemią. Czas pracy poszczególnych oddziałów:

oddział I Żabki  godz. 8:30- 15:30,

oddział II Misie godz. 7:00- 17:00, 

oddział III Jaskółki 7:30- 16:30,

 oddział IV Krasnale 8:30- 16:30. 

Wiemy, że dzieci będą musiały spotykać się rano i po południu jeżeli rodzice będą pracować dłużej, co jest dla nas oczywiste. W miarę możliwości prosimy o przyprowadzanie i odbieranie dzieci zgodnie z przydziałem do grup- zależy nam wszystkim by dzieci, jak najmniej się "mieszały".

Dzieci będą przebywać wspólnie:
Żabki i Misie razem 7:00- 8:30,  Jaskółki i Krasnale razem 7:30- 8:30. Od 7:00 do 7:30 wszyscy w oddziale Misiów i tak samo od 16:30 do 17:00.

Ogród będzie podzielony na cztery części, dzieci będą korzystać każdego dnia z innej części. Bardzo zależy nam by rodzice nie wchodzili do przedszkola, dopuszczamy jakieś wyjątki ale dotyczą one przede wszystkim dzieci z oddziału I. Rodzice dzieci z oddziału I wchodzą w maseczkach i starają się nie przedłużać pobytu z dzieckiem, rozumiemy, że to jest trudny czas dla nowych dzieci i  obecność rodziców ma tu ogromne znaczenie. Doświadczenie z pobytu dzieci w czasie wakacji pokazało, że przedszkolaki już chodzące, nawet te młodsze, świetnie radziły sobie w szatni, nie płakały zostawiając rodziców w wiatrołapie lub na zewnątrz.

Wszyscy rodzice podczas kontaktu z pracownikami przedszkola muszą zasłonić nos i usta oraz zdezynfekować ręce przed wejściem do przedszkola.

W przyszłym tygodniu zaprosimy Państwa na zebrania w poszczególnych oddziałach- jutro w czasie zebrania Rady Pedagogicznej ustalimy terminy i wyślemy w tej sprawie e-maila. Sprawy płatności i organizacyjne będą przekazywane najczęściej drogą e-mailową.

Prosimy dzwonić, gdy ktoś ma problem lub wyjątkową sytuację. Będziemy pomagać i wspólnie z Państwem rozwiązywać problemy.