Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Najpiękniejsze zakątki dzielnicy Śródmieście

Konkurs "Najpiękniejsze zakątki dzielnicy Śródmieście" został zorganizowany przez Przedszkole nr 11 dla uczczenia stulecia odzyskania niepodległości. Celem konkursu, który powstał z inicjatywy nauczycielki Pani Marleny Solnicy było przede wszystkim "Kształtowanie postaw patriotycznych małego dziecka poprzez dostrzeganie piękna i różnorodności najbliższej okolicy, miejsca zamieszkania". 

Do konkursu przystąpiło 11 śródmiejskich przedszkoli, z których wpłynęły do nas 44 prace. Wygórowany och poziom, oryginalny sposób wykonania sprawił, iż Jury- podejmując decyzję o wyłonieniu tych najbardziej u danych, nie było jednogłośne. 

Mając na względzie regulamin konkursu, spośród dostarczonych prac, naszą szczególną uwagę zwróciło sześć z nich. Pięć spośród nich zostało wytypowanych do nagród, jedna do wyróżnienia specjalnego. Ostatecznie w toku gorącej dyskusji Jury zdecydowało się dokonać następującego podziału nagród.

 1.  Pierwsze miejsce przyznano 6-letniemu Jasiowi Błotnickiemu z Przedszkola nr 206. "Za oryginalność i prostotę kompozycji oraz wyrazisty, komunikatywny przekaz plastyczny."
  miejsce 1
 2. Drugie miejsce zdobył 4- letni Leon Calleros- Kulpa z Przedszkola nr 11. "Za indywidualny dobór motywu fotograficznego, inwencję i pomysłowość plastyczną oraz oryginalny dobór materiałów do wykonania pracy"
  miejsce 2
 3. Trzecie miejsce otrzymuje Antonina Pałac, lat 5 z Przedszkola nr 4. "Jury dostrzegło w jej pracy ciekawy dobór motywu fotograficznego, jak również inwencję i pomysłowość w wykonywaniu przestrzennej ramki"
  miejsce 3
 4. Czwarte miejsce zostało przyznane Małgosi Krawczyk, lat 4 z Przedszkola nr 11. " Jury dostrzegło oryginalne ujęcie i rozwinięcie motywu fotograficznego oraz samodzielność wykonywanej pracy"
  miejsce 4
 5. Piąte miejsce uzyskała Matylda Radosz, lat 5 z Przedszkola nr 11." Za wyróżniające się walory plastyczne i ujęcie tematu"
  miejsce 5
 6. Ponadto dodatkowym wyróżnieniem została nagrodzona przestrzenna praca grupowa wykonana przez oddział Żabki z Przedszkola nr 9. "Jury w tym przypadku doceniło odwagę małych artystów w podejmowaniu decyzji plastycznych, duży wkład pracy i staranność wykonania."
  miejsce 6

Pozostały prace biorące udział w konkursie również zostały wyróżnione. Dziękujemy małym artystom oraz ich rodzicom i wychowawcom za zaangażowanie w realizację prac konkursowych. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym. Mamy nadzieję, że idea i cele ujęte w regulaminie konkursu zostały osiągnięte i urzeczywistnione, a wspólne wykonanie prac z okazji naszego wielkiego święta narodowego było dla uczestników cennym i wartościowym doświadczeniem. 

ms