Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Najpiękniejsze zakątki dzielnicy Śródmieście

Konkurs "Najpiękniejsze zakątki dzielnicy Śródmieście" został zorganizowany przez Przedszkole nr 11 dla uczczenia stulecia odzyskania niepodległości. Celem konkursu, który powstał z inicjatywy nauczycielki Pani Marleny Solnicy było przede wszystkim "Kształtowanie postaw patriotycznych małego dziecka poprzez dostrzeganie piękna i różnorodności najbliższej okolicy, miejsca zamieszkania". 

Do konkursu przystąpiło 11 śródmiejskich przedszkoli, z których wpłynęły do nas 44 prace. Wygórowany och poziom, oryginalny sposób wykonania sprawił, iż Jury- podejmując decyzję o wyłonieniu tych najbardziej u danych, nie było jednogłośne. 

Mając na względzie regulamin konkursu, spośród dostarczonych prac, naszą szczególną uwagę zwróciło sześć z nich. Pięć spośród nich zostało wytypowanych do nagród, jedna do wyróżnienia specjalnego. Ostatecznie w toku gorącej dyskusji Jury zdecydowało się dokonać następującego podziału nagród.

 1.  Pierwsze miejsce przyznano 6-letniemu Jasiowi Błotnickiemu z Przedszkola nr 206. "Za oryginalność i prostotę kompozycji oraz wyrazisty, komunikatywny przekaz plastyczny."
  miejsce 1
 2. Drugie miejsce zdobył 4- letni Leon Calleros- Kulpa z Przedszkola nr 11. "Za indywidualny dobór motywu fotograficznego, inwencję i pomysłowość plastyczną oraz oryginalny dobór materiałów do wykonania pracy"
  miejsce 2
 3. Trzecie miejsce otrzymuje Antonina Pałac, lat 5 z Przedszkola nr 4. "Jury dostrzegło w jej pracy ciekawy dobór motywu fotograficznego, jak również inwencję i pomysłowość w wykonywaniu przestrzennej ramki"
  miejsce 3
 4. Czwarte miejsce zostało przyznane Małgosi Krawczyk, lat 4 z Przedszkola nr 11. " Jury dostrzegło oryginalne ujęcie i rozwinięcie motywu fotograficznego oraz samodzielność wykonywanej pracy"
  miejsce 4
 5. Piąte miejsce uzyskała Matylda Radosz, lat 5 z Przedszkola nr 11." Za wyróżniające się walory plastyczne i ujęcie tematu"
  miejsce 5
 6. Ponadto dodatkowym wyróżnieniem została nagrodzona przestrzenna praca grupowa wykonana przez oddział Żabki z Przedszkola nr 9. "Jury w tym przypadku doceniło odwagę małych artystów w podejmowaniu decyzji plastycznych, duży wkład pracy i staranność wykonania."
  miejsce 6

Pozostały prace biorące udział w konkursie również zostały wyróżnione. Dziękujemy małym artystom oraz ich rodzicom i wychowawcom za zaangażowanie w realizację prac konkursowych. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym. Mamy nadzieję, że idea i cele ujęte w regulaminie konkursu zostały osiągnięte i urzeczywistnione, a wspólne wykonanie prac z okazji naszego wielkiego święta narodowego było dla uczestników cennym i wartościowym doświadczeniem. 

ms