Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wizyta partnerów z projektu Erasmus+

Szanowni Państwo!

Nasze przedszkole realizuje międzynarodowy program Erasmus+ ,,Friendy European Experiental Learning- Przyjazny, europejski, eksperymentalny proces uczenia się”, w ramach którego w dniach od 5 do 9 lipca 2021 roku odwiedzą nas goście z czterech państw partnerskich (Włochy, Turcja, Rumunia i Słowacja). 

Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w przygotowaniach do tego wydarzenia. Projekt dotyczy między innymi wymiany międzykulturowej, dlatego chciałybyśmy przybliżyć gościom polską tradycję, kulturę, zwyczaje ludowe. 

Organizujemy wystawę prac artystycznych, do której zapraszamy wszystkie nasze przedszkolaki wraz z rodzinami. Prosimy o wspólne wykonanie prac plastycznych (plakaty, kolaże, formy przestrzenne itp.) dotyczące kultury, tradycji i symboli Polski. Mogą to być prace pokazujące Polskę, Warszawę lub dowolne regiony. Jeśli wybiorą Państwo formę plakatu,  prosimy o format A3 lub większy.

Prace prosimy opisać (imię i nazwisko dziecka, wiek, tytuł pracy) i dostarczyć do przedszkola do dnia 25 czerwca 2021 roku.

Wszystkim dzieciom, które wezmą udział w przygotowaniach Rada Rodziców ufundowała drobny upominek nawiązujący do tematyki projektu. 

Chcielibyśmy również serdecznie prosić o wypożyczenie nam przedmiotów związanych z kulturą ludową (może ktoś z Państwa posiada przedmioty z Cepelii, lalki, ciupagi, chusty ludowe, obrusy, rzeźby, tradycyjną ceramikę oraz wszelkie inne rzeczy folklorystyczne). Mamy możliwość wypożyczenia oryginalnych strojów ludowych - poszukujemy do ich ekspozycji „dorosłe” manekiny.

Nauczycielki przygotowały dla dzieci ciekawe aktywności: zajęcia o tematyce ludowej, warsztaty artystyczne, naukę piosenek i tańców, poznanie zwyczajów krajów partnerskich.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!