Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wizyta partnerów z projektu Erasmus+

Szanowni Państwo!

Nasze przedszkole realizuje międzynarodowy program Erasmus+ ,,Friendy European Experiental Learning- Przyjazny, europejski, eksperymentalny proces uczenia się”, w ramach którego w dniach od 5 do 9 lipca 2021 roku odwiedzą nas goście z czterech państw partnerskich (Włochy, Turcja, Rumunia i Słowacja). 

Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w przygotowaniach do tego wydarzenia. Projekt dotyczy między innymi wymiany międzykulturowej, dlatego chciałybyśmy przybliżyć gościom polską tradycję, kulturę, zwyczaje ludowe. 

Organizujemy wystawę prac artystycznych, do której zapraszamy wszystkie nasze przedszkolaki wraz z rodzinami. Prosimy o wspólne wykonanie prac plastycznych (plakaty, kolaże, formy przestrzenne itp.) dotyczące kultury, tradycji i symboli Polski. Mogą to być prace pokazujące Polskę, Warszawę lub dowolne regiony. Jeśli wybiorą Państwo formę plakatu,  prosimy o format A3 lub większy.

Prace prosimy opisać (imię i nazwisko dziecka, wiek, tytuł pracy) i dostarczyć do przedszkola do dnia 25 czerwca 2021 roku.

Wszystkim dzieciom, które wezmą udział w przygotowaniach Rada Rodziców ufundowała drobny upominek nawiązujący do tematyki projektu. 

Chcielibyśmy również serdecznie prosić o wypożyczenie nam przedmiotów związanych z kulturą ludową (może ktoś z Państwa posiada przedmioty z Cepelii, lalki, ciupagi, chusty ludowe, obrusy, rzeźby, tradycyjną ceramikę oraz wszelkie inne rzeczy folklorystyczne). Mamy możliwość wypożyczenia oryginalnych strojów ludowych - poszukujemy do ich ekspozycji „dorosłe” manekiny.

Nauczycielki przygotowały dla dzieci ciekawe aktywności: zajęcia o tematyce ludowej, warsztaty artystyczne, naukę piosenek i tańców, poznanie zwyczajów krajów partnerskich.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!