Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Włochy

W dniach 11 – 15.10.2021 roku, w ramach projektu „ERASMUS+” - ,,Friendly European Experiental Learning- Przyjazny, europejski, eksperymentalny proces uczenia się”, grupa przedstawicielek z naszego przedszkola: dyrektor Wanda Koter, nauczycielki: Claudia Chovgrani, Marlena Solnica, Magdalena Żak oraz pani Alina Bochen, gościły w partnerskiej szkole na Sycylii. 

W trakcie naszego pobytu, zarówno obserwowałyśmy lekcje prowadzone przez nauczycieli, jak i same, aktywnie brałyśmy udział w zajęciach, m.in. z robotyki, w ramach międzynarodowego tygodnia kodowania i programowania „Code Week”.

Ponadto, zwiedzałyśmy piękne sycylijskie miasta i miasteczka w regionie Katania, m. in., Caltagirone, Syrakuzy, Ortigia, Taormina, Scordia itd. Miałyśmy okazję zapoznać się z historią oraz bardzo bogatą i różnorodną kulturą Sycylii, spacerować u podnóża Etny oraz spróbować wspaniałej, włoskiej kuchni. 

Pobyt będziemy długo i mile wspominać. Udział w projekcie to wspaniałe doświadczenie, inspirujące, dające możliwość wymiany poglądów, spostrzeżeń na temat edukacji. To także możliwość nawiązania nowych znajomości i przyjaźni.